Listwy ścienne

Wyświetlanie 1–40 z 212 wyników

Listwy ścienne ozdobne styropianowe umieszczone w mieszkaniu nadadzą mu niepowtarzalnego stylu. Listwy ścienne ozdobne - listwy ścienne poliuretanoweListwy w wyjątkowy sposób zdobią wnętrze. Stanowią idealny element wykończenia i dekoracji. Dzięki szerokiemu wyborowi form i profili – od klasycznych po nowoczesne – potrafią korzystnie zmienić proporcje oraz charakter pomieszczenia. Dobrze dopasowane tworzą unikalny klimat, ale muszą pasować do ogólnego stylu wykończenia.Możliwości aranżacyjne współczesnej sztukaterii są nieograniczone. I choć najbardziej kojarzą się z francuskim szykiem, to w dzisiejszym czasach sztukatura jest dekoracją uniwersalną. Zarówno dla miłośników przepychu, minimalistów, czy tęskniących za dalekimi podróżami. O uniwersalności listw dekoracyjnych naściennych świadczy nie tylko możliwość zastosowania w różnej stylistyce, ale także w różnych częściach pomieszczenia.

Ścienne listwy można łączyć z innymi elementami sztukateryjnymi. Dobrze dobrane sprawią ze mieszkanie ożyje i stanie się oryginalne. Początkujący architekci wnętrz, oraz niedoświadczeni w tym temacie, mogą być zaskoczeni faktem, że to detale decydują o dobrym klimacie i wyglądzie pomieszczenia, domu czy nawet ogrodu. I to właśnie na detalach należy się skupić przy wykańczaniu domu lub mieszkania. Budowanie harmonii polega na starannym dobraniu detali, które przełamują monotonię wnętrza, a najlepszym na to sposobem jest zastosowanie elementów dekoracyjnych. W tej roli świetnie sprawdzają się właśnie listwy naścienne.

Listwy ścienne poliuretanowe

Listwy naścienne poliuretanowe gładkie świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach w których planowane jest użycie różnych kolorów, materiałów, czy deseni na ścianach. Są idealne do dekoracji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Pasują do różnych stylów architektonicznych, do wielu pomieszczeń i bogatej kolorystyki.

Listwy naścienne w ornamenty najlepiej prezentują się na dużych przestrzeniach, w zestawieniu z neutralnymi jak i kontrastowymi kolorami. Zdobione listwy są bardzo strojne i jednocześnie estetyczne. Wybierz je, jeśli chcesz uzyskać efekt stylowego, mocnego wykończenia. Bogate wzornictwo daje szeroki wachlarz możliwości doboru mebli i elementów dekoracyjnych. Ornamentowe listwy idealne sprawdzą się przy minimalistycznym i nowoczesnym stylu pomieszczenia. Nadadzą charakteru i przyciągną uwagę.

Produkt jest wykonany z poliuretanu. Poliuretany to związki, których podstawową właściwością jest bardzo dobra odporność na działanie wody, a także innych substancji typu smary, oleje, rozcieńczone kwasy i zasady. Poliuretan nie poddaje się łatwo uszkodzeniom mechanicznym, co zwiększa komfort montażu i użytkowania sztukaterii. Naścienne sztukatury można pomalować na dowolny kolor dowolną farbą do wnętrz bez rozpuszczalników.